Plugins - AMP - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (127 entries)

en: All AMP Validation Errors
nb_NO: Alle valideringsfeil for AMP

en: Singular
nb_NO: Entall

en: View AMP version
nb_NO: Vis AMP-versjon

en: View non-AMP version
nb_NO: Vis ikke-AMP-versjon

en: Toggle error details
nb_NO: Veksle detaljer om feil

en: Filter by error type
nb_NO: Filtrer etter feiltype

en: All statuses
nb_NO: Alle statuser

en: View Validated URLs
nb_NO: Vis validerte URL-er

en: Apply Filter
nb_NO: Bruk filter

en: Last Seen
nb_NO: Sist sette

en: View Validation Error
nb_NO: Vis valideringsfeil

en: Frequent Validation Errors
nb_NO: Hyppige valideringsfeil

en: Back to AMP Validation Errors
nb_NO: Tilbake til valideringsfeil for AMP

en: Error Index
nb_NO: Oversikt over feil

en: Search AMP Validation Errors
nb_NO: Søk etter valideringsfeil for AMP

[ctx: taxonomy singular name]
en: AMP Validation Error
nb_NO: Valideringsfeil for AMP

[ctx: taxonomy general name]
en: AMP Validation Error Index
nb_NO: Oversikt over valideringsfeil for AMP

en: Forgotten
nb_NO: Glemt

note: translators: %s: post title
en: Forget &#8220;%s&#8221;
nb_NO: Glem &#8220;%s&#8221;

en: View
nb_NO: Vis

en: Search Errors
nb_NO: Søk feil

en: Invalid taxonomy.
nb_NO: Ugyldig taksonomi.

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: View User
nb_NO: Vis bruker

en: Edit User
nb_NO: Rediger bruker

en: View URL
nb_NO: Vis URL

en: Please recheck.
nb_NO: Vennligst sjekk på nytt.

en: Preview Changes
nb_NO: Forhåndsvis endringer

note: translators: %s: The date this was published
en: Last checked: <b>%s</b>
nb_NO: Sist sjekket: <b>%s</b>

en: Sources
nb_NO: Kilder

en: View Error Index
nb_NO: Vis feiloversikt

en: Search validated URLs
nb_NO: Søk validerte URL-er

en: No forgotten validated URLs
nb_NO: Ingen glemte URL-er

en: No validated URLs found
nb_NO: Ingen validerte URL-er funnet

en: Validated URL
nb_NO: Validert URL

en: Validated URLs
nb_NO: Validerte URL-er

[ctx: post type general name]
en: AMP Validated URLs
nb_NO: Validerte URL-er for AMP

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Welcome to AMP for WordPress
nb_NO: Velkommen til AMP for WordPress

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

note: translators: %s: the human-readable time difference.
en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: Embed
nb_NO: Bygg inn

en: Search
nb_NO: Søk

en: Date
nb_NO: Dato

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: Homepage
nb_NO: Hjemmeside

en: Excessive CSS
nb_NO: Overflødig CSS

en: Invalid attribute
nb_NO: Ugyldig attributt

en: Invalid element
nb_NO: Ugyldig element

en: HTML Attribute
nb_NO: HTML-attributt

en: HTML Element
nb_NO: HTML-element

en: Clear Empty
nb_NO: Fjern tomme

note: translators: Tab heading when selecting from the most used terms
en: Most Used Validation Errors
nb_NO: Mest brukte valideringsfeil

en: Validation errors list
nb_NO: Oversikt over valideringsfeil

en: Validation errors navigation
nb_NO: Navigering i valideringsfeil

en: Add New Validation Error
nb_NO: Legg til ny valideringsfeil

note: translators: %s is the number of posts restored from trash.
en: %s validated URL unforgotten. | %s validated URLs unforgotten.
nb_NO[0]: %s validert URL ikke lenger glemt.
nb_NO[1]: %s validerte URL-er ikke lenger glemt.

note: translators: %s is the number of posts forgotten
en: %s validated URL forgotten. | %s validated URLs forgotten.
nb_NO[0]: %s validert URL glemt.
nb_NO[1]: %s validerte URL-er glemt.

note: translators: %s is the validation error count
en: %s URL w/ new AMP errors | %s URLs w/ new AMP errors
nb_NO[0]: %s URL med ny AMP-feil
nb_NO[1]: %s URL-er med nye AMP-feil

en: collapse child menu
nb_NO: trekk sammen undermeny

en: expand child menu
nb_NO: utvid undermeny

en: Not Found (404)
nb_NO: Ikke funnet (404)

en: Review issues
nb_NO: Vurderingsproblemer

en: HTML attribute
nb_NO: HTML-attributt

en: AMP disabled
nb_NO: AMP slått av

en: AMP enabled
nb_NO: AMP slått på

en: Illegal CSS at-rule
nb_NO: Ugyldig at-regel i CSS

en: Invalid markup
nb_NO: Ugyldig markup

en: Element attributes
nb_NO: Attributter for elementer

en: Select Category
nb_NO: Velg kategori

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Select Post
nb_NO: Velg innlegg

en: Select Week
nb_NO: Velg uke

en: Select Day
nb_NO: Velg dag

en: Select Month
nb_NO: Velg måned

en: Select Year
nb_NO: Velg år

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: URLs
nb_NO: URL-er

note: translators: Meta box date format
en: M j, Y @ H:i
nb_NO: j. M Y \k\l H:i

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Click here to cancel reply.
nb_NO: Klikk her for å avbryte svar.

en: Your comment is awaiting moderation.
nb_NO: Din kommentar venter på godkjenning.

en: Your comment has been posted.
nb_NO: Din kommentar er publisert.

en: More details
nb_NO: Flere detaljer

en: Invalid attributes:
nb_NO: Ugyldige attributter:

en: Invalid elements:
nb_NO: Ugyldige elementer:

en: Validation Error
nb_NO: Valideringsfeil

en: Recheck
nb_NO: Kontrollér på nytt

en: Edit AMP Validation Error
nb_NO: Rediger valideringsfeil for AMP

en: No validation errors found.
nb_NO: Ingen valideringsfeil funnet.

en: Removed
nb_NO: Fjernet

note: translators: %s is comma-separated list of one or more plugins
en: Warning: The following plugin may be incompatible with AMP: %s. | Warning: The following plugins may be incompatible with AMP: %s.
nb_NO[0]: Advarsel: Følgende utvidelse kan være inkompatibel med AMP: %s
nb_NO[1]: Advarsel: Følgende utvidelser kan være inkompatible med AMP: %s

note: translators: %s: $post
en: The %s argument is deprecated when theme supports AMP.
nb_NO: Argumentet %s er foreldet når temaet støtter AMP.

note: translators: %s: required PHP version
en: The AMP plugin requires PHP %s. Please contact your host to update your PHP version.
nb_NO: AMP-utvidelsen krever PHP %s. Vennligst oppdater din PHP-versjon.

en: View Poll
nb_NO: Vis avstemning

en: View Survey
nb_NO: Vis undersøkelse

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Edit Status
nb_NO: Rediger status

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: AMP status.
nb_NO: AMP-status.

en: AMP Settings
nb_NO: Innstillinger for AMP

en: Preview changes in AMP (opens in new window)
nb_NO: Forhåndsvis endringer i AMP (åpnes i nytt vindu)

en: AMP preview enabled
nb_NO: Forhåndsvisning av AMP aktivert

en: AMP is not available for the page currently being previewed.
nb_NO: AMP er ikke tilgjengelig for siden som nå forhåndsvises.

en: Unavailable for an unknown reason.
nb_NO: Utilgjengelig av ukjent grunn.

en: A plugin or theme has disabled AMP support.
nb_NO: En utvidelse eller tema har deaktivert støtte for AMP.

en: Navigate to an AMP compatible page
nb_NO: Gå til en side som er kompatibel med AMP.

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Analytics
nb_NO: Analyse

en: Dismiss this notice.
nb_NO: Avvis dette varselet.

note: translators: %s is sanitizer class
en: Sanitizer (%s) class does not exist
nb_NO: Renseklassen (%s) finnes ikke

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Light
nb_NO: Lys

en: View Comments
nb_NO: Vis kommentarer

en: Leave a Comment
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Back to top
nb_NO: Tilbake til toppen

note: translators: %s: list of tags.
en: Tags: %s
nb_NO: Stikkord: %s

note: translators: %s: list of categories.
en: Categories: %s
nb_NO: Kategorier: %s

en: Color Scheme
nb_NO: Fargeplan

en: Header Background & Link Color
nb_NO: Sidehode-bakgrunn og lenkefarge

en: Header Text Color
nb_NO: Tekstfarge i sidehode

en: Design
nb_NO: Utforming

note: translators: %s is key name
en: Called for non-existent key ("%s").
nb_NO: Kalte på ikke-eksisterende nøkkel ("%s").

note: translators: 1: the template file, 2: WP_CONTENT_DIR.
en: Path validation for template (%1$s) failed. Path cannot traverse and must be located in `%2$s`.
nb_NO: Validering av stil for mal (%1$s) mislyktes. Sti kan ikke traversere og må være plassert i `%2$s`.
