Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (217 entries)

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”, and the current url structure is %3$s. With this option your entered string will be removed so %4$s will redirect to %5$s
el_GR: %1$s Παράδειγμα: %2$s Έχετε επιλέξει να ανακατευθύνετε όλους τους συνδέσμους που περιέχουν το κείμενο "old-blog", και η τρέχουσα δομή είναι %3$s. Με αυτή την επιλογή, το εισηγμένο κείμενο θα αφαιρεθεί και έτσι %4$s θα ανακατευθύνει στο %5$s

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”. If you enter here “new-blog” then a redirect from %3$s to %4$s will be applied for all your pages/posts on the old URLs.
el_GR: %1$s Παράδειγμα: %2$s Έχετε επιλέξει να ανακατευθύνετε όλες τις διευθύνσεις που περιέχουν το κείμενο "old-blog". Αν εισάγετε εδώ "new-blog" τότε η ανακατεύθυνση από %3$s σε %4$s θα ισχύσει για όλες τις σελίδες/δημοσιεύσεις σας στις παλιές διευθύνσεις.

en: (Only shown if “Contain” is selected on the left)
el_GR: (Εμφανίζεται μόνο αν η επιλογή "Περιέχει" είναι επιλεγμένη στα αριστερά)

en: (Only shown if “Have Permalink Structure” is selected on the left)
el_GR: (Εμφανίζεται μόνο αν η επιλογή "Υπάρχει Δομή Μόνιμου Συνδέσμου" έχει επιλεχθεί στα αριστερά)

en: (Only shown if “Regex matches” is selected on the left)
el_GR: (Εμφανίζεται μόνο αν οι "Αντιστοιχήσεις Regex" έχουν επιλεχθεί στα αριστερά)

en: (also from other pages)
el_GR: (και από άλλες σελίδες)

en: (specific URL redirects only)
el_GR: (μόνο ανακατευθύνσεις συγκεκριμένων διευθύνσεων)

en: + Add another criteria
el_GR: +Προσθέστε κάποιο άλλο κριτήριο

en: 301 - Moved Permanently
el_GR: 301 - Μετακινήθηκε Μόνιμα

en: 301 Moved Permanently
el_GR: 301 Μετακινήθηκε Μόνιμα

en: 302 Found
el_GR: 302 Βρέθηκε

en: 302 – Found
el_GR: 302 - Βρέθηκε

en: 303 See Other
el_GR: 303 Δείτε Άλλα

en: 303 – See Other
el_GR: 303 - Δείτε Άλλα

en: 304 Not Modified
el_GR: 304 Δεν έχει τροποποιηθεί

en: 304 – Not Modified
el_GR: 304 - Δεν Τροποποιήθηκε

en: 307 Temporary Redirect
el_GR: 307 Προσωρινή Ανακατεύθυνση

en: 307 – Temporary Redirect
el_GR: 307 - Προσωρινή Ανακατεύθυνση

en: 308 Permanent Redirect
el_GR: 308 Μόνιμη Ανακατεύθυνση

en: 308 – Permanent Redirect
el_GR: 308 - Μόνιμη Ανακατεύθυνση

en: A Specific URL
el_GR: Μία συγκεκριμένη διεύθυνση

en: A specific URL:
el_GR: Μια συγκεκριμένη διεύθυνση:

en: Actions
el_GR: Ενέργειες

en: Add a redirect
el_GR: Προσθήκη μιας ανακατεύθυνσης

en: Add a redirection rule
el_GR: Προσθέστε έναν κανόνα ανακατεύθυνσης

en: Add this redirect
el_GR: Προσθήκη αυτής της ανακατεύθυνσης

en: Add this redirect!
el_GR: Προσθήκη αυτής της ανακατεύθυνσης!

en: Add this redirection rule
el_GR: Προσθήκη αυτού του κανόνα ανακατεύθυνσης

en: Add this redirection rule!
el_GR: Προσθέστε αυτό τον κανόνα ανακατεύθυνσης!

en: Advanced options
el_GR: Επιλογές για προχωρημένους

en: All %d redirects deselected
el_GR: Όλες οι %d ανακατευθύνσεις αποεπιλέχθηκαν

en: All %d redirects selected
el_GR: Όλες οι %d ανακατευθύνσεις επιλέχθηκαν

en: All the options on the other tabs didn't touch the source URL structures, but only applied redirects. On this tab you can pick options which will change the source URL structure too.
el_GR: Όλες οι επιλογές στις άλλες καρτέλες, δεν ασχολήθηκαν με τις δομές των αρχικών διευθύνσεων, παρά μόνο εφάρμοσαν ανακατευθύνσεις. Σε αυτή την καρτέλα, μπορείτε να διαλέξετε επιλογές οι οποίες θα αλλάξουν και την δομή της αρχικής διεύθυνσης.

en: Are 404s
el_GR: Είναι κωδικοί 404

en: Author and name
el_GR: Συγγραφέας και όνομα

en: Automatic Redirects
el_GR: Αυτόματες Ανακατευθύνσεις

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Category and name
el_GR: Κατηγορία και όνομα

en: Change URLs
el_GR: Αλλαγή διευθύνσεων

en: Click to see an explanation of HTTP codes
el_GR: Πατήστε για να δείτε επεξηγήσεις των κωδικών HTTP

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Coming soon
el_GR: Έρχεται σύντομα

en: Connect with support (click to load)
el_GR: Συνδεθείτε με την υποστήριξη (πατήστε για να φορτώσει)

en: Contain
el_GR: Περιέχει

en: Cookie name:​
el_GR: Όνομα του Cookie:

en: Cookie value:​
el_GR: Τιμή Cookie:

en: Could not find the 'data-selected-dropdown-item-id' attribute in a custom dropdown
el_GR: Δεν μπορέσαμε να βρούμε το χαρακτηριστικό "επιλεγμένα δεδομένα - αναγνωριστικό αντικειμένου του πτυσσόμενου" στο προσαρμοσμένο πτυσσόμενο

en: Create specific URL redirections and redirection rules super-easily on a beautiful, user-friendly interface of the Redirect Redirection plugin.
el_GR: Δημιουργήστε ανακατευθύνσεις συγκεκριμένων διευθύνσεων και κανόνες ανακατεύθυνσης πανεύκολα, στην όμορφη και φιλική προς τους χρήστες, διεπαφή του πρόσθετου Redirect Redirection.

en: Current page must be INTEGER > 0!
el_GR: Ο αριθμός της τρέχουσας σελίδας πρέπει να είναι ΑΚΕΡΑΙΟΣ > 0!

en: Custom posts
el_GR: Προσαρμοσμένες δημοσιεύσεις

en: Database error, unknown table column!
el_GR: Σφάλμα στη βάση δεδομένων, στήλη άγνωστου πίνακα!

en: Date added
el_GR: Ημερομηνία προσθήκης

en: Day and name
el_GR: Ημέρα και όνομα

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Delete redirect?
el_GR: Διαγραφή ανακατεύθυνσης?

en: Disable
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Edit this redirect
el_GR: Τροποποίηση αυτής της ανακατεύθυνσης

en: Edit this redirection rule
el_GR: Τροποποίηση αυτού του κανόνα ανακατεύθυνσης

en: Enable
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Enter the URL
el_GR: Εισάγετε την διεύθυνση

en: Enter the URL you want to redirect
el_GR: Εισάγετε την διεύθυνση την οποία θέλετε να ανακατευθύνετε

en: Enter the URL you want to redirect to
el_GR: Εισάγετε την διεύθυνση στην οποία θέλετε να ανακατευθύνετε

en: Enter the string
el_GR: Εισάγετε το κείμενο

en: Error while loading default settings
el_GR: Σφάλμα κατά την φόρτωση προεπιλεγμένων ρυθμίσεων

en: Explain those options
el_GR: Εξηγείστε αυτές τις επιλογές

en: Explanation of HTTP codes
el_GR: Επεξήγηση κώδικων HTTP

en: Export list
el_GR: Εξαγωγή λίστας

en: For all selected:
el_GR: Για όλα τα επιλεγμένα:

en: Go!
el_GR: Πήγαινε!

en: Have permalink structure
el_GR: Έχει οριστεί δομή μόνιμου συνδέσμου

en: Here you can set the browser language that is used to determine the match, in addition to the source URL​
el_GR: Εδώ μπορείτε να ορίσετε την γλώσσα που θα χρησιμοποιεί ο φυλλομετρητής για την αντιστοίχηση, επιπροσθέτως του αρχικού συνδέσμου.

en: Here you can set the cookie name and value in addition to the source URL to determine the match. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
el_GR: Εδώ μπορείτε να ορίσετε το όνομα και την τιμή του cookie, επιπροσθέτως της αρχικής διεύθυνσης για να ορίσετε την αντιστοίχιση. Αν θέλετε να χρησιμοποιηθεί η RegEx, επιλέξτε το αντίστοιχο πλαίσιο.

en: Here you can set the server name that is used to determine the match, in addition to the source URL​
el_GR: Εδώ μπορείτε να ορίσετε το ονόμα του διακομιστή που θα χρησιμοποιηθεί για να καθορίσει την αντιστοίχιση, επιπροσθέτως της αρχικής διεύθυνσης

en: Here you can set the user’s IP address that is used to determine the match, in addition to the source URL​
el_GR: Εδώ μπορείτε να ορίστε την διεύθυνση IP του χρήστη που θα χρησιμοποιηθεί για την αντιστοίχιση, επιπροσθέτως της αρχικής διεύθυνσης

en: Here you can set the user’s browser agent in addition to the source URL to determine the match. It can use browser type, OS, (mobile) platform, etc. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
el_GR: Εδώ μπορείτε να ορίσετε το μέσο του φυλλομετρητή του χρήστη, επιπροσθέτως της αρχικής διεύθυνσης που ορίζει την αντιστοίχιση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί τύπος φυλλομετρητή, λειτουργικό σύστημα, πλατφόρμα κινητού, κ.α. Αν θέλετε να χρησιμοποιηθεί η RegEx, επιλέξτε το αντίστοιχο πλαίσιο.

en: Here you can set the user’s referrer URL (URL from which they are coming) that is used to determine the match, in addition to the source URL.
el_GR: Εδώ μπορείτε να ορίσετε την διεύθυνση του παραπέμπτη του χρήστη (η διεύθυνση από την οποία προέρχονται) η οποία χρησιμοποιείται για να καθορίσει την αντιστοίχιση, σε συνδυασμό με την αρχική διεύθυνση.

en: If checked URLs with parameters will be redirected as well, e.g. if you selected /whatever to get redirected, then /whatever?param will be redirected too.
el_GR: Αν επιλεχτεί, οι διευθύνσεις με παραμέτρους θα ανακατευθυνθούν και αυτές, για παράδειγμα αν επιλέξετε να ανακατευθύνετε το /whatever, τότε και το /whatever?param θα ανακατευθυνθεί.

en: If checked parameters will be passed on, e.g. if you selected to redirect /whatever to /whatever-new, then when a user enters /whatever?param he will be redirected to /whatever-new?param.
el_GR: Αν επιλεχτεί, οι παραμέτροι θα περάσουν, για παράδειγμα αν έχετε επιλέξει να ανακατευθύνετε το /whatever σε /whatever-new, τότε αν ένας χρήστης εισάγει /whatever?param τότε θα ανακατευθυνθεί στο /whatever-new?param

en: If checked the cases of your source URL will be ignored, e.g. if you entered /whatever as URL, /WhAteVER will also be redirected.
el_GR: Αν επιλεχτεί, τα κεφαλαία της αρχικής σας διεύθυνσης θα αγνοηθούν, για παράδειγμα αν εισάγετε /whatever για διεύθυνση, τότε και το /WhAteVER θα ανακατευθυνθεί.

en: If checked, URLs with “/” at the end and those without it will be redirected.
el_GR: Αν επιλεχτεί, και οι διευθύνσεις με "/" στο τέλος και αυτές χωρίς, θα ανακατευθυνθούν.

en: If you change the permalink of a post/page, do you want the old permalink automatically redirect to the new one? If yes, please switch it on for the pages/posts you want it:
el_GR: Αν αλλάξετε τον μόνιμο σύνδεσμο μιας δημοσίευσης/σελίδας, θέλετε ο παλιός μόνιμος σύνδεσμος να ανακατευθύνει αυτόματα στον καινούργιο? Εάν ναι, παρακαλώ ενεργοποιήστε το για τις σελίδες/δημοσιεύσεις που το επιθυμείτε:

en: Ignore lower/upper case​
el_GR: Αγνόηση πεζών/κεφαλαίων γραμμάτων

en: Ignore parameters​
el_GR: Αγνόηση παραμέτρων

en: Ignore trailing slashes​
el_GR: Αγνόηση τελικών καθέτων

en: Import list
el_GR: Εισαγωγή λίστας

en: Inclusion & exclusion rules​
el_GR: Κανόνες συμπερίληψης και αποκλεισμού

en: Language
el_GR: Γλώσσα

en: Language:
el_GR: Γλώσσα:

en: Manage
el_GR: Διαχείριση

en: Month and name
el_GR: Μήνας και όνομα

en: New permalink structure
el_GR: Νέα δομή μόνιμου συνδέσμου

en: New permalink structure:
el_GR: Νέα δομή μόνιμου συνδέσμου:

en: New value can not be empty!
el_GR: Η καινούργια τιμή δε γίνεται να είναι κενή!

en: No redirects found
el_GR: Δεν βρέθηκαν ανακατευθύνσεις

en: Off
el_GR: Κλειστό

en: On
el_GR: Ανοιχτό

en: Only redirect if %1$sall%2$s of the following criteria ​
el_GR: Ανακατεύθυνε μόνο αν %1$s όλα %2$s τα παρακάτω κριτήρια

en: Page URLs
el_GR: Διευθύνσεις σελίδας

en: Pass on parameters​
el_GR: Να περαστούν οι παράμετροι

en: Please ensure your entry is valid!
el_GR: Παρακαλώ επιβεβαιώστε ότι η είσοδός σας είναι έγκυρη!

en: Post name
el_GR: Όνομα δημοσίευσης

en: Posts URLs
el_GR: Διευθύνσεις δημοσιεύσεων

en: Random similar post
el_GR: Τυχαία παρόμοια δημοσίευση

en: Redirect %1$sall%2$s URLs which:
el_GR: Ανακατεύθυνε %1$s όλους %2$s τους συνδέσμους που:

en: Redirect HTTP code:​
el_GR: Κωδικός Ανακατεύθυνσης HTTP:

en: Redirect ID must be positive number!
el_GR: Ο αριθμός του αναγνωριστικού ανακατεύθυνσης πρέπει να είναι ένας θετικός αριθμός!

en: Redirect from
el_GR: Ανακατεύθυνση από

en: Redirect from the %1$sspecific URL%2$s…
el_GR: Ανακατεύθυνση από μια %1$s συγκεκριμένη διεύθυνση %2$s...

en: Redirect from…
el_GR: Ανακατεύθυνση από...

en: Redirect not found by given ID!
el_GR: Η ανακατεύθυνση δε βρέθηκε με το αναγνωριστικό που δώθηκε!

en: Redirect settings can not be empty!
el_GR: Οι ρυθμίσεις ανακατεύθυνσης δεν γίνεται να είναι κενές!

en: Redirect settings updated
el_GR: Οι ρυθμίσεις ανακατεύθυνσης ενημερώθηκαν

en: Redirect status can not be empty
el_GR: Η κατάσταση της ανακατεύθυνσης δεν γίνεται να είναι κενή

en: Redirection
el_GR: Ανακατεύθυνση

en: Redirection ID must be INTEGER > 0!
el_GR: Ο αριθμός του αναγνωριστικού ανακατεύθυνσης πρέπει να είναι ΑΚΕΡΑΙΟΣ > 0!

en: Redirection Rules
el_GR: Κανόνες Ανακατεύθυνσης

en: Redirection added successfully
el_GR: Η ανακατεύθυνση προστέθηκε με επιτυχία

en: Redirection data loaded
el_GR: Φορτώθηκαν τα δεδομένα ανακατεύθυνσης

en: Redirection deleted successfully
el_GR: Η ανακατεύθυνση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Redirection edited successfully
el_GR: Η ανακατεύθυνση τροποποιήθηκε με επιτυχία

en: Redirection not exists
el_GR: Η ανακατεύθυνση δεν υπάρχει

en: Redirection rule 'Are 404s' already exists in the database!
el_GR: Ο κανόνας ανακατεύθυνσης "Υπάρχουν κωδικοί 404" υπάρχει ήδη στη βάση δεδομένων!

en: Redirection rule added successfully
el_GR: Ο κανόνας ανακατεύθυνσης προστέθηκε με επιτυχία

en: Redirection rule data can not be empty!
el_GR: Τα δεδομένα του κανόνα ανακατεύθυνσης δεν γίνεται να είναι κενά!

en: Redirection rule edited successfully
el_GR: Ο κανόνας ανακατεύθυνσης τροποποιήθηκε με επιτυχία

en: Redirection settings loaded
el_GR: Φορτώθηκαν οι ρυθμίσεις ανακατεύθυνσης

en: Redirection to-rules explained​
el_GR: Ανακατεύθυνση σε - επεξήγηση κανόνων

en: Redirects all URLs to the stated URL.
el_GR: Ανακατευθύνει όλες τις διευθύνσεις στην αναφερόμενη διεύθυνση.

en: Redirects to URLs which are identical except they don’t contain the string you entered on the left at all (“&ZeroWidthSpace;<strong>remove</strong>”).
el_GR: Ανακατευθύνει σε διευθύνσεις που είναι πανομοιότυπες, με την εξαίρεση ότι δεν περιέχουν πουθενά το κομμάτι κειμένου που εισαγάγατε στα αριστερά ("&ZeroWidthSpace;<strong>remove</strong>").

en: Redirects to URLs which contain the string you entered on the right instead ​of the string you
                        entered on the left
el_GR: Ανακατευθύνει σε διευθύνσεις που περιέχουν το κομμάτι κειμένου που δώσατε στα δεξιά αντί στο κομμάτι κειμένου που δώσατε στα αριστερά

en: Redirects to the new Regex pattern you entered on the right.
el_GR: Ανακατευθύνει στο καινούργιο σχέδιο Regex που εισαγάγατε στα δεξιά.

en: Redirects to the new permalink structure of your choice.
el_GR: Ανακατευθύνει στην νέα δομή μόνιμου συνδέσμου της επιλογής σας.

en: Referrer:
el_GR: Παραπέμπτης:

en: Regex matches
el_GR: Αντιστοιχήσεις Regex

en: Regex matches:
el_GR: Αντιστοιχήσεις Regex:

en: Required minimum version of PHP is :
el_GR: Η ελάχιστα απαιτούμενη έκδοση PHP είναι:

en: Required minimum version of WordPress is :
el_GR: Η ελάχιστα απαιτούμενη έκδοση του WordPress είναι:

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Save this redirect
el_GR: Αποθήκευση αυτής της ανακατεύθυνσης

en: Save this redirection rule
el_GR: Αποθήκευση αυτού του κανόνα ανακατεύθυνσης

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Search text can not be empty!
el_GR: Το κείμενο αναζήτησης δεν γίνεται να είναι κενό!

en: Select Option
el_GR: Επέλεξε την επιλογή

en: Select all
el_GR: Επιλογή όλων

en: Server
el_GR: Διακομιστής

en: Server:
el_GR: Διακομιστής:

en: Settings updated
el_GR: Οι ρυθμίσεις ενημερώθηκαν

en: Showing page %d data.
el_GR: Εμφάνιση %d δεδομένων σελίδας.

en: Showing search results
el_GR: Εμφάνιση αποτελεσμάτων αναζήτησης

en: Something went wrong, can not add redirection rule!
el_GR: Κάτι πήγε στραβά, δε μπορέσε να γίνει η προσθήκη κανόνα ανακατεύθυνσης!

en: Something went wrong, can not update a db row
el_GR: Κάτι πήγε στραβά, δεν μπορέσαμε να ενημερώσουμε μια γραμμή της βάσης δεδομένων

en: Something went wrong, please ensure the entry is valid!
el_GR: Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι η είσοδος είναι έγκυρη!

en: Something went wrong, please try again
el_GR: Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: Source URL
el_GR: Αρχική διεύθυνση

en: Source URL can not be empty!
el_GR: Η αρχική διεύθυνση δε μπορεί να είναι κενή!

en: Specific URL Redirections
el_GR: Ανακατευθύνσεις συγκεκριμένων διευθύνσεων

en: Start with
el_GR: Ξεκινάει με

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Tab content loaded
el_GR: Φορτώθηκε το υλικό καρτέλας

en: Target URL can not be empty!
el_GR: Η τελική διεύθυνση δε μπορεί να είναι κενή!

en: The URL of the requested resource has been changed permanently. The new URL is given in the response.
el_GR: Η διεύθυνση του ζητούμενου πόρου έχει αλλάξει μόνιμα. Η νέα διεύθυνση δίνεται στην απόκριση.

en: The server sends this response to direct the client to get the requested resource at another URI with same method that was used in the prior request. This has the same semantics as the 302 Found HTTP response code, with the exception that the user agent must not change the HTTP method used: If a POST was used in the first request, a POST must be used in the second request.
el_GR: Ο διακομιστής στέλνει αυτή την απόκριση για να κατευθύνει τον πελάτη να πάρει τον ζητούμενο πόρο σε μια άλλη διεύθυνση με την ίδια μέθοδο που χρησιμοποιήθηκε στο προηγούμενο αίτημα. Αυτό έχει την ίδια σημασιολογία με τον κωδικό απόκρισης 302 Βρέθηκε HTTP, με την εξαίρεση ότι ο χρήστης δε πρέπει να αλλάξει την μέθοδο HTTP που χρησιμοποιήθηκε: Αν ένα POST χρησιμοποιήθηκε στο πρώτο αίτημα, τότε ένα POST πρέπει να χρησιμοποιηθεί και στο δεύτερο αίτημα.

en: The server sent this response to direct the client to get the requested resource at another URI with a GET request.
el_GR: Ο διακομιστής έστειλε αυτή την απόκριση για να κατευθύνει τον πελάτη να πάρει το ζητούμενο πόρο σε μια άλλη διεύθυνση με αίτημα GET.

en: This action will delete the plugin data and tables from the database and deactivate the plugin. 
    
     Are you sure you want to do this?
el_GR: Αυτή η ενέργεια θα διαγράψει τα δεδομένα και τους πίνακες του πρόσθετου από τη βάση δεδομένων και θα απενεργοποιήσει το πρόσθετο.
    
    Είστε σίγουρος ότι θέλετε να πραγματοποιήσετε αυτή την ενέργεια?

en: This is currently in progress – stay tuned!
el_GR: Αυτό βρίσκεται σε εξέλιξη αυτή τη στιγμή - μείνετε συντονισμένοι!

en: This is used for caching purposes. It tells the client that the response has not been modified, so the client can continue to use the same cached version of the response.
el_GR: Αυτό χρησιμοποιείται για σκοπούς προσωρινής αποθήκευσης. Ενημερώνει τον πελάτη ότι η απάντηση δεν έχει τροποποιηθεί, και άρα ο πελάτης μπορεί να συνεχίσει να χρησιμοποιεί την ίδια, προσωρινά αποθηκευμένη, έκδοση της απάντησης.

en: This means that the resource is now permanently located at another URI, specified by the Location: HTTP Response header. This has the same semantics as the 301 Moved Permanently HTTP response code, with the exception that the user agent must not change the HTTP method used: If a POST was used in the first request, a POST must be used in the second request.
el_GR: Αυτό σημαίνει ότι ο πόρος βρίσκεται μόνιμα πλέον σε μια άλλη διεύθυνση, ορισμένη από την Τοποθεσία: Κεφαλίδα Απόκρισης HTTP. Αυτό έχει την ίδια σημασιολογία με τον κωδικό απόκρισης 301 Μόνιμη Μετακίνηση HTTP, με την εξαίρεση ότι ο χρήστης δεν επιτρέπεται να αλλάξει την μέθοδο HTTP που χρησιμοποιείται: Αν ένα POST χρησιμοποιήθηκε στο πρώτο αίτημα, ένα POST πρέπει να χρησιμοποιηθεί και στο δεύτερο αίτημα.

en: This response code means that the URI of requested resource has been changed temporarily. Further changes in the URI might be made in the future. Therefore, this same URI should be used by the client in future requests.
el_GR: Αυτός ο κωδικός απόκρισης σημαίνει ότι η διεύθυνση του ζητούμενου πόρου έχει αλλάξει προσωρινά. Μελλοντικά, μπορούν να γίνουν περισσότερες αλλαγές στην διεύθυνση. Επομένως, η ίδια διεύθυνση θα πρέπει να χρησιμοποιηθεί από τον πελάτη σε μελλοντικά αιτήματα.

en: This will add a new redirect automatically on the “Specific URL Redirection”-tab whenever applicable.
el_GR: Αυτό θα προσθέσει αυτόματα καινούργια ανακατεύθυνση στην καρτέλα "Ανακατευθύνσεις συγκεκριμένων διευθύνσεων", όποτε αυτό είναι εφαρμόσιμο.

en: This will establish connection to the chat servers
el_GR: Αυτό θα σας συνδέσει με τους διακομιστές συζήτησης

en: To a specific URL
el_GR: Σε μια συγκεκριμένη διεύθυνση

en: Type
el_GR: Τύπος

en: URLs with new string
el_GR: Διευθύνσεις με καινούργιο κομμάτι κειμένου

en: URLs with new string:
el_GR: Διευθύνσεις με νέο κομμάτι κειμένου:

en: URLs with removed string
el_GR: Διευθύνσεις με αφαιρεμένο κομμάτι κειμένου

en: URLs with removed string:
el_GR: Διευθύνσεις με αφαιρεμένο κομμάτι κειμένου:

en: Uninstall
el_GR: Απεγκατάσταση

en: User agent:​
el_GR: Το μέσο του Xρήστη:

en: User who clicks on the link
el_GR: Χρήστης που πάτησε στον σύνδεσμο

en: User who clicks on the link is​
el_GR: Ο χρήστης που πάτησε στον σύνδεσμο

en: User’s IP
el_GR: IP του χρήστη:

en: User’s agent​
el_GR: Το μέσο του Xρήστη

en: User’s cookie​
el_GR: Cookie του χρήστη

en: User’s referrer link​
el_GR: Παραπεμπτικός σύνδεσμος του χρήστη

en: Welcome to Ultimate Redirect!
el_GR: Καλώς ήρθατε στο Ultimate Redirect!

en: WordPress user role​
el_GR: Ρόλος χρήστη WordPress

en: Yes, delete
el_GR: Ναι, διέγραψε

en: You can change your default settings on the %1$sOptions tab​%2$s​
el_GR: Μπορείτε να αλλάξετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις σας στην %1$s Καρτέλα Επιλογών %2$s

en: Your redirection rules
el_GR: Οι κανόνες ανακατεύθυνσης σας

en: Your redirects
el_GR: Οι ανακατευθύνσεις σας

en: are not the case
el_GR: δεν ισχύουν

en: are the case
el_GR: ισχύουν

en: close modal's icon
el_GR: εικονίδιο κλεισίματος παραθύρου διαλόγου

en: close row
el_GR: κλείσιμο γραμμής

en: cogs icon
el_GR: εικονίδιο γραναζιών

en: default settings
el_GR: προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: doesn't have
el_GR: δεν έχει

en: doesn't match
el_GR: δεν ταιριάζει

en: edit row
el_GR: τροποποίηση γραμμής

en: has
el_GR: έχει

en: info icon
el_GR: εικονίδιο πληροφοριών

en: logged in
el_GR: είναι συνδεδεμένος

en: matches
el_GR: ταιριάζει

en: not logged in
el_GR: δεν είναι συνδεδεμένος

en: redirect has been deleted
el_GR: η ανακατεύθυνση έχει διαγραφεί

en: redirect has been edited
el_GR: η ανακατεύθυνση έχει τροποποιηθεί

en: redirects have been deleted
el_GR: οι ανακατευθύνσεις έχουν διαγραφεί

en: redirects have been edited
el_GR: οι ανακατευθύνσεις έχουν τροποποιηθεί

en: replace
el_GR: αντικατέστησε

en: search button's icon
el_GR: εικονίδιο κουμπιού αναζήτησης

en: tailored settings
el_GR: επεξεργασμένες ρυθμίσεις

en: trash icon
el_GR: Εικονίδιο σκουπιδιών

en: …to a %1$sspecific URL:​%2$s
el_GR: ...σε μία %1$s συγκεκριμένη διεύθυνση:%2$s

en: …to:
el_GR: ....σε:

en: …to:​
el_GR: ...σε:

en: …with the
el_GR: ...με τις

en: …with your
el_GR: ...με τις δικές σας
