Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (216 entries)

en: Random similar post
pl: Losowy podobny wpis

en: Redirection rule 'Are 404s' already exists in the database!
pl: Reguła przekierowania „Są 404” już istnieje w bazie danych!

en: Are 404s
pl: Są 404

en: Edit this redirect
pl: Edytuj przekierowanie

en: Save this redirect
pl: Zapisz przekierowanie

en: Edit this redirection rule
pl: Edytuj regułę przekierowania

en: Save this redirection rule
pl: Zapisze regułę przekierowania

en: Add this redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: Target URL can not be empty!
pl: Pole docelowego adresu URL nie może być puste!

en: Add this redirection rule
pl: Dodaj regułę przekierowania

en: Source URL can not be empty!
pl: Pole źródłowego adresu URL nie może być puste!

en: This action will delete the plugin data and tables from the database and deactivate the plugin. 
    
     Are you sure you want to do this?
pl: Ta akcja spowoduje usunięcie danych wtyczki, a także tabel z bazy danych, jak również wyłączy wtyczkę.
    
    Czy na pewno chcesz wykonać tą akcję?

en: Could not find the 'data-selected-dropdown-item-id' attribute in a custom dropdown
pl: Nie udało się odnaleźć atrybutu 'data-selected-dropdown-item-id' w niestandardowym rozwijanym menu

en: This will establish connection to the chat servers
pl: Zostanie nawiązane połączenie z serwerami czatu

en: Connect with support (click to load)
pl: Połączenie ze wsparciem technicznym (kliknij aby rozpocząć)

en: Explain those options
pl: Wyjaśnij opcje

en: URLs with new string
pl: Adresy URL z nowym ciągiem znaków

en: URLs with removed string
pl: Adresy URL z usuniętym ciągiem znaków

en: Author and name
pl: Autor i nazwa

en: Category and name
pl: Kategoria i nazwa

en: …to a %1$sspecific URL:​%2$s
pl: …do %1$s konkretnego adresu URL:​%2$s

en: Enter the URL you want to redirect
pl: Wprowadź adres URL przekierowania

en: Redirect from the %1$sspecific URL%2$s…
pl: Przekieruj z %1$s konkretnego adresu URL%2$s…

en: Add a redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: (specific URL redirects only)
pl: (przekierowania tylko na konkretny adres URL)

en: Your redirects
pl: Twoje przekierowania

en: New permalink structure:
pl: Nowa struktura linków bezpośrednich:

en: Redirects to URLs which are identical except they don’t contain the string you entered on the left at all (“&ZeroWidthSpace;<strong>remove</strong>”).
pl: Przekierowania do adresów URL, które są identyczne, z tą różnicą, że nie zawierają ciągu znaków wpisanego po lewej stronie (“&ZeroWidthSpace;<strong>usuń</strong>”).

en: URLs with removed string:
pl: Adresy URL z usuniętym ciągiem znaków:

en: replace
pl: zastąp

en: URLs with new string:
pl: Adresy URL z nowym ciągiem znaków:

en: Redirects all URLs to the stated URL.
pl: Przekierowuje wszystkie adresy URL do podanego adresu URL.

en: Add this redirection rule!
pl: Dodaj regułę przekierowania!

en: + Add another criteria
pl: + Dodaj kolejne kryteria

en: Enter the string
pl: Wprowadź ciąg znaków

en: Redirect %1$sall%2$s URLs which:
pl: Przekieruj %1$swszystkie%2$s adresy URL, które:

en: Add this redirect!
pl: Dodaj przekierowanie!

en: Add a redirection rule
pl: Dodaj regułę przekierowania

en: Your redirection rules
pl: Twoje reguły przekierowań

en: close row
pl: zamknij wiersz

en: edit row
pl: edytuj wiersz

en: To a specific URL
pl: Do konkretnego adresu URL

en: Redirect from
pl: Przekieruj z

en: …with the
pl: …z

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: Delete redirect?
pl: Usunąć przekierowanie?

en: trash icon
pl: ikona kosza

en: Explanation of HTTP codes
pl: Objaśnienie kodów odpowiedzi HTTP

en: You can change your default settings on the %1$sOptions tab​%2$s​
pl: Możesz zmienić domyślne ustawienia w karcie %1$sOpcje%2$s

en: Save
pl: Zapisz

en: Server:
pl: Serwer:

en: This means that the resource is now permanently located at another URI, specified by the Location: HTTP Response header. This has the same semantics as the 301 Moved Permanently HTTP response code, with the exception that the user agent must not change the HTTP method used: If a POST was used in the first request, a POST must be used in the second request.
pl: Oznacza to, że żądany zasób na stałe zmienił swój URI na wskazany w nagłówku lokalizacji HTTP. Kod odpowiedzi 308 ma takie samo znaczenie co kod 301 Trwale przeniesiony, z wyjątkiem tego, że klient użytkownika nie może zmienić używanej metody HTTP: jeśli w pierwszym żądaniu użyto POST, w drugim żądaniu także musi zostać użyty POST.

en: 308 Permanent Redirect
pl: 308 Trwałe przekierowanie

en: The server sends this response to direct the client to get the requested resource at another URI with same method that was used in the prior request. This has the same semantics as the 302 Found HTTP response code, with the exception that the user agent must not change the HTTP method used: If a POST was used in the first request, a POST must be used in the second request.
pl: Serwer wysyła tę odpowiedź, aby skierować klienta do żądanego zasobu, znajdującego się pod innym URI, za pomocą tej samej metody, która została użyta w poprzednim żądaniu. Kod odpowiedzi 307 oznacza niemalże to samo co kod 302 Znaleziono HTTP, z jednym wyjątkiem – klient użytkownika nie może zmienić używanej metody HTTP: jeśli w pierwszym żądaniu użyto POST, w drugim żądaniu także musi zostać użyty POST.

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Tymczasowe przekierowanie

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: This response code means that the URI of requested resource has been changed temporarily. Further changes in the URI might be made in the future. Therefore, this same URI should be used by the client in future requests.
pl: Kod odpowiedzi 302 oznacza, że identyfikator URI żądanego zasobu został tymczasowo zmieniony. Dalsze zmiany w URI mogą zostać wprowadzone w przyszłości. Dlatego przyszłe odwołania do zasobu powinny być kierowane pod adres pierwotny.

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: This is used for caching purposes. It tells the client that the response has not been modified, so the client can continue to use the same cached version of the response.
pl: Kod 304 dotyczy buforowania danych. Informuje on klienta, że odpowiedź nie została zmodyfikowana, więc klient może nadal używać zbuforowanej wcześniej wersji zasobu.

en: The URL of the requested resource has been changed permanently. The new URL is given in the response.
pl: Adres URL żądanego zasobu został na stałe zmieniony. Nowy adres URL został podany w odpowiedzi.

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Trwale przeniesiony

en: doesn't have
pl: nie posiada

en: User who clicks on the link is​
pl: Użytkownik, który kliknie w link, jest

en: not logged in
pl: niezalogowany

en: Inclusion & exclusion rules​
pl: Zasady włączania i wykluczania​

en: 308 – Permanent Redirect
pl: 308 – Trwałe przekierowanie

en: 307 – Temporary Redirect
pl: 307 – Tymczasowe przekierowanie

en: 304 – Not Modified
pl: 304 – Nie zmieniono

en: 303 – See Other
pl: 303 – Zobacz inne

en: 302 – Found
pl: 302 – Znaleziono

en: 301 - Moved Permanently
pl: 301 – Trwale przeniesiony

en: cogs icon
pl: ikona trybików

en: close modal's icon
pl: zamknij ikonę okna modalnego

en: search button's icon
pl: ikona wyszukiwania

en: Search
pl: Szukaj

en: Export list
pl: Wyeksportuj listę

en: Import list
pl: Zaimportuj listę

en: Delete
pl: Usuń

en: Disable
pl: Wyłącz

en: For all selected:
pl: Dla wszystkich wybranych:

en: (also from other pages)
pl: (także z innych stron)

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Type
pl: Rodzaj

en: Automatic Redirects
pl: Automatyczne przekierowania

en: All %d redirects selected
pl: Wszystkie przekierowania (%d) zostały zaznaczone

en: All %d redirects deselected
pl: Wszystkie przekierowania (%d) zostały odznaczone

en: Showing search results
pl: Wyświetlanie wyników wyszukiwania

en: Source URL
pl: Źródłowy adres URL

en: Page URLs
pl: Adresy URL strony

en: Coming soon
pl: Wkrótce

en: Change URLs
pl: Zmień adresy URL

en: info icon
pl: ikona informacji

en: Regex:
pl: Wyrażenie regularne (regex):

en: User who clicks on the link
pl: Użytkownik, który kliknie w link

en: Ignore lower/upper case​
pl: Ignoruj małe/duże litery

en: Click to see an explanation of HTTP codes
pl: Kliknij, aby zobaczyć wytłumaczenie kodów odpowiedzi HTTP

en: Redirect HTTP code:​
pl: Kod przekierowania HTTP:​

en: matches
pl: pasuje

en: doesn't match
pl: nie pasuje

en: …to:
pl: …do:

en: Redirect from…
pl: Przekieruj z…

en: Here you can set the server name that is used to determine the match, in addition to the source URL​
pl: Oprócz źródłowego adresu URL, możesz ustawić tutaj także nazwę serwera, która będzie używana do określenia dopasowania

en: Here you can set the user’s IP address that is used to determine the match, in addition to the source URL​
pl: Oprócz źródłowego adresu URL, możesz ustawić tutaj także adres IP użytkownika, który będzie używany do określenia dopasowania

en: Here you can set the browser language that is used to determine the match, in addition to the source URL​
pl: Oprócz źródłowego adresu URL, możesz ustawić tutaj także język przeglądarki, który będzie używany do określenia dopasowania

en: Here you can set the cookie name and value in addition to the source URL to determine the match. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
pl: Oprócz źródłowego adresu URL, możesz ustawić tutaj także nazwę i wartość ciasteczka, aby określić dopasowanie. Jeśli chcesz zastosować regex, zaznacz odpowiednie pole.

en: Here you can set the user’s referrer URL (URL from which they are coming) that is used to determine the match, in addition to the source URL.
pl: Oprócz źródłowego adresu URL, możesz tutaj ustawić także adres odsyłający (adres URL, z którego nastąpiło przekierowanie do twojej witryny), który będzie używany do określenia dopasowania.

en: Referrer:
pl: Adres odsyłający:

en: User’s referrer link​
pl: Link, z którego nastąpiło przekierowanie

en: Pass on parameters​
pl: Przekaż parametry

en: If checked parameters will be passed on, e.g. if you selected to redirect /whatever to /whatever-new, then when a user enters /whatever?param he will be redirected to /whatever-new?param.
pl: Jeśli zaznaczono, parametry zostaną przekazane dalej, np. w przypadku gdy wybrano przekierowanie z /cokolwiek do /cokolwiek-nowe, wówczas gdy użytkownik wprowadzi /cokolwiek?parametr zostanie on przekierowany do /cokolwiek-nowe?parametr.

en: If checked the cases of your source URL will be ignored, e.g. if you entered /whatever as URL, /WhAteVER will also be redirected.
pl: Jeśli zaznaczono, wielkość liter w źródłowym adresie URL zostanie zignorowana, np. jeśli wprowadzisz /cokolwiek jako adres URL, przekierowanie nastąpi także po wpisaniu /CoKoLwIeK.

en: If checked URLs with parameters will be redirected as well, e.g. if you selected /whatever to get redirected, then /whatever?param will be redirected too.
pl: Jeśli zaznaczono, adresy URL zawierające parametry także będą przekierowywane, np. jeśli ustawiono przekierowanie dla adresów, w których ścieżce znajduje się /cokolwiek, wówczas po wpisaniu /cokolwiek?parametr również nastąpi przekierowanie.

en: Ignore parameters​
pl: Ignoruj parametry

en: If checked, URLs with “/” at the end and those without it will be redirected.
pl: Jeśli zaznaczono, zarówno adresy URL z ukośnikiem „/” na końcu, jak i bez niego zostaną przekierowane.

en: Ignore trailing slashes​
pl: Ignoruj ukośniki na końcu

en: Date added
pl: Data dodania

en: Select Option
pl: Wybierz opcję

en: Enable
pl: Włącz

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Language:
pl: Język:

en: Close
pl: Zamknij

en: Language
pl: Język

en: Enter the URL
pl: Wprowadź adres URL

en: Month and name
pl: Miesiąc i nazwa

en: Day and name
pl: Dzień i nazwa

en: Post name
pl: Nazwa wpisu

en: Server
pl: Serwer

en: Enter the URL you want to redirect to
pl: Wprowadź adres URL, na który ma być przekierowany

en: A Specific URL
pl: Wybrany adres URL

en: Regex matches
pl: Wyrażanie regularne

en: Redirects to the new permalink structure of your choice.
pl: Przekierowuje do wybranej nowej struktury odnośników bezpośrednich.

en: This is currently in progress – stay tuned!
pl: Prace nad tą funkcją trwają – zostańcie z nami!

en: All the options on the other tabs didn't touch the source URL structures, but only applied redirects. On this tab you can pick options which will change the source URL structure too.
pl: Opcje znajdujące się w pozostałych zakładkach nie dotyczyły struktur adresów URL, a jedynie stosowania przekierowań. W tej zakładce możesz wybrać opcje, które zmienią strukturę źródłowego adresu URL.

en: If you change the permalink of a post/page, do you want the old permalink automatically redirect to the new one? If yes, please switch it on for the pages/posts you want it:
pl: W przypadku zmiany linku bezpośredniego wpisu/strony, czy chcesz, aby stary link bezpośredni automatycznie przekierowywał do nowego linku? Jeśli tak, włącz tą opcję dla odpowiednich wpisów/stron:

en: Showing page %d data.
pl: Wyświetlanie danych ze strony %d.

en: Here you can set the user’s browser agent in addition to the source URL to determine the match. It can use browser type, OS, (mobile) platform, etc. If you want to apply RegEx, tick the checkbox.
pl: Oprócz źródłowego adresu URL, możesz tutaj ustawić także agenta użytkownika, aby określić dopasowanie. Może on korzystać z danych o typie przeglądarki, systemie operacyjnym, platformie (mobilnej) itp. Jeśli chcesz zastosować regex, zaznacz odpowiednie pole.

en: User’s IP
pl: Adres IP użytkownika

en: User’s agent​
pl: Identyfikator programu

en: Custom posts
pl: Wpisy niestandardowe

en: Posts URLs
pl: Adresy URL wpisów

en: New permalink structure
pl: Nowa struktura odnośnika bezpośredniego

en: 304 Not Modified
pl: 304 	Nie zmodyfikowano

en: The server sent this response to direct the client to get the requested resource at another URI with a GET request.
pl: Serwer wysłał odpowiedź, aby skierować klienta do pobrania żądanego zasobu, znajdującego się pod innym URI, za pomocą metody GET.

en: Actions
pl: Działania

en: Specific URL Redirections
pl: Przekierowania adresów URL

en: default settings
pl: domyślnymi ustawieniami

en: are the case
pl: są spełnione

en: are not the case
pl: nie są spełnione

en: Go!
pl: Zastosuj!

en: Start with
pl: Rozpoczynają się od

en: Have permalink structure
pl: Posiadają strukturę odnośników bezpośrednich

en: tailored settings
pl: dostosowanymi ustawieniami

en: This will add a new redirect automatically on the “Specific URL Redirection”-tab whenever applicable.
pl: Dzięki tej opcji nowe przekierowanie zostanie automatycznie dodane w zakładce „Przekierowania adresów URL”, w odpowiednich przypadkach.

en: Redirection Rules
pl: Reguły przekierowań

en: Redirection to-rules explained​
pl: Wyjaśnienie reguł przekierowania

en: A specific URL:
pl: Wybrany adres URL:

en: (Only shown if “Contain” is selected on the left)
pl: (Widoczne tylko, jeśli pole „Zawierają” zostało wybrane po lewej stronie)

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”, and the current url structure is %3$s. With this option your entered string will be removed so %4$s will redirect to %5$s
pl: %1$sPrzykład:%2$s Wybrano przekierowanie wszystkich adresów URL, które zawierają ciąg „old-blog”. Struktura obecnego adresu URL to %3$s. Dzięki tej opcji podany ciąg znaków zostanie usunięty, tzn. %4$s będzie przekierowywać do %5$s

en: %1$sExample:%2$s You selected to redirect all URLs which contain the string “old-blog”. If you enter here “new-blog” then a redirect from %3$s to %4$s will be applied for all your pages/posts on the old URLs.
pl: %1$sPrzykład:%2$s Wybrano przekierowanie wszystkich adresów URL, które zawierają ciąg „old-blog”. Jeśli wprowadzisz tu „new-blog”, wówczas przekierowanie z %3$s do %4$s zostanie zastosowane dla wszystkich stron/postów ze starym adresem URL.

en: (Only shown if “Have Permalink Structure” is selected on the left)
pl: (Widoczne tylko, jeśli pole „Posiadają strukturę linku bezpośredniego” zostało wybrane po lewej stronie)

en: (Only shown if “Regex matches” is selected on the left)
pl: (Widoczne tylko, jeśli pole „Wyrażenie regularne” zostało wybrane po lewej stronie)

en: Regex matches:
pl: Wyrażenie regularne:

en: Redirects to the new Regex pattern you entered on the right.
pl: Przekierowuje do nowego wyrażenia regularnego, wpisanego po prawej stronie.

en: Welcome to Ultimate Redirect!
pl: Witaj we wtyczce „Przekierowania”!

en: Redirects to URLs which contain the string you entered on the right instead ​of the string you
                        entered on the left
pl: Przekierowania do adresów URL, które zawierają ciąg znaków wprowadzony po prawej stronie, zamiast ciągu podanego po lewej

en: …to:​
pl: …do:​

en: …with your
pl: …z twoimi

en: Cookie value:​
pl: Wartość ciasteczka:​

en: Cookie name:​
pl: Nazwa ciasteczka:​

en: User’s cookie​
pl: Ciasteczko użytkownika

en: User agent:​
pl: Identyfikator programu:​

en: WordPress user role​
pl: Rola użytkownika WordPressa

en: Only redirect if %1$sall%2$s of the following criteria ​
pl: Przekieruj tylko, jeśli %1$swszystkie%2$s z następujących kryteriów

en: Off
pl: Wyłączone

en: Contain
pl: Zawiera

en: has
pl: ma

en: logged in
pl: zalogowano

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Error while loading default settings
pl: Wystąpił błąd w trakcie wczytywania domyślnych ustawień

en: Redirection data loaded
pl: Wczytano dane przekierowania

en: Tab content loaded
pl: Zawartość karty została załadowana

en: redirect has been edited
pl: przekierowanie zostało edytowane

en: redirects have been edited
pl: przekierowania zostały edytowane

en: Current page must be INTEGER > 0!
pl: Aktualna strona musi być LICZBĄ CAŁKOWITĄ > 0!

en: Redirection deleted successfully
pl: Przekierowanie zostało pomyślnie usunięte

en: Redirect settings can not be empty!
pl: Ustawienia przekierowania nie mogą być puste!

en: Redirection ID must be INTEGER > 0!
pl: Identyfikator przekierowania musi być LICZBĄ CAŁKOWITĄ > 0!

en: Redirect settings updated
pl: Ustawienia przekierowania zostały zaktualizowane

en: Redirect ID must be positive number!
pl: Identyfikator przekierowania musi być liczbą dodatnią!

en: Redirection settings loaded
pl: Wczytano ustawienia przekierowania

en: New value can not be empty!
pl: Nowa wartość nie może być pusta!

en: Database error, unknown table column!
pl: Błąd bazy danych, nieznana kolumna w tabeli!

en: Redirect not found by given ID!
pl: Nie odnaleziono przekierowania o podanych identyfikatorze!

en: Redirection not exists
pl: Przekierowanie nie istnieje

en: Something went wrong, can not update a db row
pl: Coś poszło nie tak, nie można zaktualizować wiersza w bazie danych

en: Please ensure your entry is valid!
pl: Upewnij się, że twój wpis jest poprawny!

en: Redirection rule data can not be empty!
pl: Dane dotyczące reguł przekierowania nie mogą pozostać puste!

en: Something went wrong, can not add redirection rule!
pl: Coś poszło nie tak, nie można dodać reguły przekierowania!

en: Something went wrong, please ensure the entry is valid!
pl: Coś poszło nie tak, sprawdź poprawność wpisu!

en: Redirection rule edited successfully
pl: Reguła przekierowania została pomyślnie zaktualizowana

en: Search text can not be empty!
pl: Pole wyszukiwania nie może być puste!

en: redirect has been deleted
pl: przekierowanie zostało usunięte

en: redirects have been deleted
pl: przekierowania zostały usunięte

en: Redirect status can not be empty
pl: Pole statusu przekierowania nie może być puste

en: No redirects found
pl: Nie znaleziono przekierowań

en: Redirection added successfully
pl: Przekierowanie zostało dodane

en: Redirection edited successfully
pl: Przekierowanie zostało zaktualizowane

en: Redirection rule added successfully
pl: Reguła przekierowania została dodana

note: Description of the plugin
en: Create specific URL redirections and redirection rules super-easily on a beautiful, user-friendly interface of the Redirect Redirection plugin.
pl: Twórz z łatwością przekierowania adresów URL i reguły przekierowań w przyjaznym dla użytkownika interfejsie wtyczki Redirect Redirection.

en: Required minimum version of PHP is :
pl: Minimalna wymagana wersja PHP to:

en: Required minimum version of WordPress is :
pl: Minimalna wymagana wersja WordPressa to:

en: Something went wrong, please try again
pl: Coś poszło nie tak. Proszę spróbować ponownie później

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Settings updated
pl: Ustawienia zostały zaktualizowane
